Hoşgeldiniz

Eşsiz güzellikteki geniş yeşil alanları ile kendinizi sanki cennetteymişcesine huzurlu ve mutlu hissedeceğiniz Büyük Anadolu Termal Hotel, Turizm konusunda yılların getirdiği deneyime sahip olan profesyonel kadrosu ile yılın her mevsimi size ve sevdiklerinize evinizdekinden bile daha rahat hissedebileceğiniz konforlu bir tatilin kapılarını açıyor.


İçerisinde aklınıza gelebilecek tüm ihtiyaçlarınızı bulabileceğiniz her biri klimalı ve full donanımlı odaların geniş balkonlarına çıkıp Ankara’nın en güzel havasını içinize çektiğiniz an emin olun yaşam konusunda yeni bir deneyime daha sahip olacaksınız.


Her şeyin en ince ayrıntısına kadar hesaplanıp dört dörtlük olarak düşünüldüğü Büyük Anadolu Termal Hotel aynı zamanda, geniş toplantı salonları ve sekiz bin kişilik dev kongre salonuyla Kongre,Toplantı, Seminer, Çalıştay,Gala ve Özel Davetleriniz gibi önemli organizasyonlarınıza da ev sahipliği yapmaktadır.


Yaşadığınız her anın tadını sevdiklerinizle birlikte doyasıya yaşayabileceğiniz beş yıldızlı otelimizin içerisinde dokuz kaydıraklı Aqua Parktan Atış Poligonuna,Açık Havuzlardan Kapalı Havuzlara,Türk Hamamından Fitness Center’a, Bowling Salonlarından Futbol Sahalarına kadar aradığınız her şeyi bulabileceğiniz ve sayamadığımız daha bir çok aktiviteyi de ayrıca doyasıya yaşayabileceğiniz dev bir kompleks içerisinde konumlandırılmış olan Büyük Anadolu Termal Hotel ayrıcalığını yaşamak ve kendinize biraz zaman ayırmak için şimdiden yerinizi ayırtın.

Büyük Anadolu Termal Hotel
 
????
Büyük Anadolu Termal Hotel Ankara

Büyük Anadolu Termal Hotel, Ankara Esenboğa Havaalanı'na 5 km, şehir merkezine 27 km mesafede toplam 354 odası ile birçok şeyi bir arada bulabileceğiniz Ankara'nın en büyük kongre, eğitim, seminer ve sporcu otelidir. 2011 yılında a'dan z'ye yenilenen otelimiz havuzları ile bambaşka bir konseptte hizmetlerine devam etmektedir .

Estetiğin ve konforun tüm detaylarıyla yansıtıldığı Büyük Anadolu Termal Hotel iş hayatının ve sosyal yaşamın kalbindeki konumuyla gerek iş, gerek özel ziyaretleriniz için sizi evinizin konforu ile ağırlıyor...

Esenboğa Havaalanı Yolu 27. Km. Akyurt ANKARA / TÜRKİYE

tel : + 90 312 841 64 64
Haberler
Destinasyon

Büyük Anadolu Termal Hotel bulunduğu konum itibari ile havaalanına olan yakınlığı ( 5 km ) ve şehir merkezine yakınlığı (27 km ) olmak üzere protokol yolu üzerinden otoban trafiği ile ulaşım yapılması nedeniyle hızlı ve akıcı bir yol haritasına sahiptir.Konum olarak Akyurt’ta bulunmaktadır.


Misafirler eğer şehir merkezinden kendi imkanlarıyla ulaşım yapmak isterlerse de; yol haritasına bağlı kalarak havaalanı yolu üzerinden Çubuk Kavşağı’na gelindiğinde sağ kısımda bulunan Büyük Anadolu Termal Hotel yönlendirmesi de takip edilerek cep şeklindeki paralel yola giriş sağlanır ve direkt Balıkhisar Beldesi üzerinden yol takip edilerek rahatlıkla otelimize ulaşım sağlanabilir.


Ankara

M .Ö. 3. yüzyılda Avrupa'dan gelip, Balkan ve Boğazlar üzerinden İç Anadolu'ya kadar uzanan Keltler, Ankara’da tarihte bilinen ilk başkentleri olan Galatya Devleti'ni kurmuşlardır.Şehir daha sonraları Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı dönemlerini yaşayarak bugünkü konumuna gelmiştir.Tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan başkentimiz; Kurtuluş Savaşı’nında merkezi olmuştur.Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün ebedi istirahathanesi ve Türkiye’deki bütün illerin kalbi olan şehrimiz, modern bir şekilde planlanmış ve kısa sürede gelişerek teknolojinin ve kültürün de kalbi haline gelmiştir.


Ankara'nın en görsel yapısı, Atatürk için yaptırılmış olan Anıtkabir'dir.Ankara'ya hakim olan bir tepenin üzerinde yükselen M.Ö.’ye ait Ankara Kalesi de mutlaka ziyaret edilmesi gereken önemli tarih miraslarından biridir.13. yüzyılda yaptırılan ve turkuaz rengindeki mihrap çinileri ile ünlü Aslanhane Camisi, 15. yüzyılda yaptırılan Kütahya çinileri ile bezeli Hacı Bayram Camisi, 1967-1987 yılları arasında yaptırılan ve Ankara'nın en büyük camii olan Kocatepe Camisi’de başkente mistik bir hava kazandıran ve görülümesi gereken diğer önemli yapıtlar arasındadır.